Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
3M G3000 veiligheidshelm wit
Dehaco Service
Materieel met een maximale bedrijfszekerheid, van goede kwaliteit, tegen een nette prijs en met een optimale beschikbaarheid. Dehaco beschikt over een totaalassortiment en dat bieden wij ook aan in onze service. Of het nu om sloopmaterieel, asbestsaneringsartikelen of stofbestrijdingsmachines gaat, wij kunnen u in al deze categorieën van dienst zijn. Buiten de Benelux bieden wij de service aan via onze dealers.
Lees meer
Omschrijving 3M G3000 veiligheidshelm wit
Veiligheidshelm ontwikkeld voor gebruik in veeleisende omgevingen, met uitstekende ventilatie en een goed gezichtsveld
3M™ Uvicator™ sensorschijf die aangeeft wanneer uw veiligheidshelm te veel aan UV-straling is blootgesteld en vervangen moet worden.
Vloeiend afgerond ontwerp voorkomt dat onderdelen aan kabels of takken blijven haken.
Ventilatieopeningen verdeeld over een groot deel bieden maximale luchtdoorstroom voor een beter draagcomfort.
Het hoofdharnas kan 180° gedraaid worden voor beter zicht bij het werken in besloten ruimten Korte klep voor verbeterd zicht naar boven.
Korte klep voor verbeterd zicht naar boven.
3M™ Veiligheidshelm G3000-serie is onze veiligheidshelm die verkrijgbaar is met of zonder ventilatieopeningen verdeeld over een groot deel en een plastic of lederen zweetband voor comfort. Voorzien van ratel- of pinlock, een vloeiend afgerond ontwerp met een korte klep en 3M™ Uvicator™ sensorschijf die aangeeft wanneer uw veiligheidshelm te veel aan UV-straling is blootgesteld.
Voor hoofdbescherming ontwikkeld voor veeleisende omgevingen, gebruik 3M™ Veiligheidshelm, G3000-serie. Onze veiligheidshelm is te verkrijgen met ratel- of pinlock en een plastic of lederen zweetband. Deze heeft een vloeiend afgerond ontwerp dat een goed gezichtsveld biedt en helpt voorkomen dat onderdelen aan kabels of takken blijven haken. Te verkrijgen met of zonder ventilatieopeningen verdeeld over een groot deel en deze bieden maximale luchtdoorstroom voor een beter draagcomfort. Een korte klep voor beter zicht omhoog en een 3M™ Uvicator™ sensorschijf die aangeeft wanneer uw veiligheidshelm te veel aan UV-straling is blootgesteld en vervangen moet worden. Het hoofdharnas kan 180° gedraaid worden voor beter zicht bij het werken in besloten ruimten.
Accessoires voor de 3M G3000 veiligheidshelm wit
Occasions voor de 3M G3000 veiligheidshelm wit
|